MASTA 10 ÇIKTI
Kullandığınız diğer yazılımlarınızla kurumsal düzeyde entegrasyon. Yeni özellikler ve detaylı bilgi için Yayınlama Notları Dokümanına göz atınız. MASTA 10 Rlease Notes
MASTA
DRIVA
Esnek Multibody Dinamik Simulasyon Modülü
MEASA
NVH ve Transmisyon Hatası Ölçümü ve Analizi
MEASA
MASTA EV+HEV
Elektrikli ve Hibrit araçlar için MASTA
MASTA EV+HEV

Türkiye yetkili satıcısı olduğumuz MASTA yazılımı, dişli mühendislerine güç aktarım sistemleri tasarımında dünya çapında geleceğin teknolojisi ile ilgili know-how sunan kilit bir araçtır. SMT'nin geliştirdiği MASTA paket programı, dişli tasarımı ve dizaynı konusunda eşsiz bir araçtır. Konsepten imalat detayına kadar uzanan süreçte uzman modelleme ve analiz, çekirdek modül ve tamamen entegre edilmiş üst düzey modüller, Wındows 10 sertifikasıyla en son geliştirilmiş araçlar kullanılanarak hazırlanmış bir yazılımdır.

Bu son derece kullanıcı dostu olan yazılım imalat simülasyon modülleri ile de fark yaratmaktadır. Düz, helis, konik ve sprial konik dişlilerin imalat simülasyonu, diş dibi mukavemeti analizi için kesici takımın optimizasyonu, kesici takımlar ve tezgah hataları arasında uyumun sağlanması, süper hızlı problem çözme, imalat kalitesinin ve maliyetlerinin düşülmesine yönelik optimizasyon çalışmalarını gerçekleştirilebilmektedir.

MASTA ile Gerçekleştirilebilen Kompleks Analizler Aşağıdaki Gibidir:

Ayrıca, sitem dinamiği, modal frekanslar, oluşturulan modellerin üç boyutlu ve iki boyutlu analizleri, CAD programlarında oluşturulan dişli kutusu gövdesinin ve diğer kompleks komponentlerin üç boyutlu modellerinin analizlere dahil edilebilmesi, dişli birleşiminin dinamiği ve rulmanlar tarafından oluşan statik transmisyon hatalarının anazlizi MASTA ile mümkün olmaktadır.

KATALOGLAR VE PORTAL

30 günlük ücretsiz deneme sürümü için lütfen iletişime geçmekten kaçınmayın!